ארון אמבטיה לחדרי רחצה כיצד להתאים

חדר האמבטיה הוא אתגר לעיצוב כיוון שהוא צריך להיות בראש ובראשונה פונקציונלי ונוח לשימוש, צריך לדעת  לנצל בצורה חכמה את השטח , ולהתייחס להיבטים הקשורים לרטיבות, לחות, ואוורור.

חדר האמבטיה הוא לא החדר המרכזי בבית, והוא גם לא החדר שמבלים בו הכי הרבה הזמן, אולם הוא חדר חשוב שמתחילים ומסיימים את היום בו, ולכן חשוב שהוא יהיה מעוצב בצורה נכונה. חדר האמבטיה צריך להיות מעוצב בצורה נכונה ונוחה לדיירים, ושיהיה בו חלל מספיק לאחסון.

חדרי אמבטיה כפריים

הסטייל הכפרי הוא סטייל יפה שמעניק תחושה של משפחתיות לבית או לחדר.

עיצוב החדר

כדי להגיע לעיצוב הכפרי צריך להשתמש בחומרים טבעיים כמו עץ או אבן, ורצוי לבחור ארונות אמבטיה כפרי בצבעים חמים ובסגנון כדי לתתי אופי לחדר. כדי לעצב חדר אמבטיה כפרי העיצוב צריך לשלב פריטי עיצוב ייחודיים שכוללים עיצובים מעץ מלא, ארונות אמבטיה מעץ מלא; מראות מעוצבות עם מסגרות פליז, שילוב של נחושת, עיצובי יד, ועוד.

באמצעות שילוב נכון של ארון אמבטיה כפרי ופריטי עיצוב משלימים, אפשר לייצר בחדר האמבטיה אווירה כפרית נעימה, ולהפוך את חדר האמבטיה לחדר שכיף להיות בו. האביזרים צריכים להיבחר בצורה מושקעת, ורצוי לשים לב לפרטים, ולבחור למשל ברזים מנחושת, לבחור כיורים עם עבודת יד, ולשלב קרמיקה לאמבטיה.

צבעים ועיצוב בבחירת ארון אמבטיה לחדרי רחצה

כדי  שחדר האמבטיה יהפוך לחדר חמים כדאי לשלב צורות גאומטריות וצבעים, באופן מאוזן והרמוני. לכל מה  שקשור למבנה החדר, מומלץ  שהוא יכלול פינות מעוגלות שיתמזגו בצורה טבעית עם חלל החדר. בנוסף לכן, כשרוצים לצבוע קירות או ארונות בחדר האמבטיה, כדאי לכם ללכת  בכיוון צבעים עדינים כמו אפרסק, צהוב בהיר, תכלת, וורוד בהיר.

קרמיקה

קרמיקה נועדה להגן על החדר מלחות, אולם לאמבטיה יש גם תפקיד ומקום חשוב בעיצוב. כשמעצבים חדר אמבטיה כפרי, מומלץ לבחור את הקרמיקה בקפידות, כדי שהיא תתאים לחדר, וכדי שהוא לא יהיה משעמם. קרמיקה תוסיף לחדר האמבטיה שלכם עניין, ולכן מומלץ לוודא שהיא עשויה מחומרים איכותיים ועמידים.

כדי להשלים את עיצוב חדר האמבטיה מומלץ לחפש אבזרים כמו תמונות, ועציצים למשל.