חיסכון על שכפול מפתחות לרכב

שכפול מפתחות לרכב יכול לעלות המון כסף, במיוחד כאשר הרכב יוקרתי. מרצדס, במוו, פורש מוגנות במערכות מתקדמות המקשות על גנבת הרכב ולכן נדרש ציוד מתקדם לצורך שכפול מפתח לרכב.

תהליך שכפול מפתחות לרכב
שכפול מפתח רכב שונה משכפול מפתח לדירה. השוני הוא במערכות המיגון שקיימות ברכב הדורשות קידוד המפתח למחשב הרכב. ללא קידוד המפתח לא ניתן להניע את הרכב. הקידוד נעשה על ידי מנעולן רכב מורשה דרך שקע הobd אליו מתחברים עם ציוד מתאים ותוכנה.
הציוד והידע גורמים לעלות השכפול להיות יקרה הצורך ברכישת ציוד יקר וקורסים לצורך הכשרה שמועברים בארץ ובעולם עולים לא מעט כסף.

אז איך ניתן לחסוך על שכפול מפתח לרכב
לקוחות רבים פונים לסוכנויות הרכב, למוסכים או למגרשי הטרייד אין שם רכשו את הרכב בשביל לבצע שכפול מפתח הם אינם יודעים שמקומות אלו אינם מבצעים את תהליך השכפול ובעצם הם פונים למנעולן רכב עימו הם עובדים וגובים עמלה נוספת על שכפול המפתח, לכן רצוי לפנות ישירות למנעולן רכב.

מנעולן רכב מורשה
חשוב לדעת שקידוד מפתח למחשב הרכב היא פעולה שדורשת מיומנות וציוד מותאם לכן יש לגשת רק למנעולן רכב בעל תעודת מנעולן מורשה באישור משטרה, אדם שאינו מתמקצע בסוג הרכב יכול לגרום לנזק למחשב הרכב נזק שעלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים.
רצוי להגיע לעסק של המנעולן ולא לקבל שירות ממעבדה ניידת, במידה ותיתכן בעיה בעתיד ניתן יהיה להגיע לקבלת שירות חוזר.

חשוב לדעת במקרה של גנבת מפתח

במידה ומפתח הרכב נגנב או אבד כדאי להסיר את המפתח ממחשב הרכב, הסרת המפתח תמנע אפשרות של הנעה עם המפתח שאבד או נגנב.

התוכן באתר נכתב על ידי כותב אורח: גבי מנעולים מנעולן מקצועי מורשה לכל סוגי הרכבים, תוכלו לקבל הצעת מחיר לשכפול שלט או מפתח לרכב בטופס המצורף באתר, מלאו את הפרטים וניצור עימכם קשר.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר לשכפול מפתחות לרכב

15 + 9 =